מומחים בדיני משפחה

צוואות, ירושות ועזבונות, ייפוי כוח מתמשך, הסכם ממון.

מומחים בדיני משפחה

צוואות, ירושות ועזבונות, ייפוי כוח מתמשך, הסכם ממון.

הבטיחו לעצמכם שקט נפשי!

טיפול אישי ודיסקרטי מתאים בדיוק לצרכים שלכם

טיפול יסודי ומדויק יש בו כדי לסייע לכם במניעת משברים משפחתיים ויצירת מחלוקות שיביאו אתכם להתדיינויות מיותרות בבתי משפט, ואם כבר תגיעו למשרדנו בעת משבר משפחתי, אנחנו נהיה איתכם לאורך כל הדרך. כדי למצות את הזכויות שלכם, אנו נשמור על האינטרסים שלכם החל מבדיקת היתכנות התיק, הענקת טיפול משפטי: ייעוץ, ייצוג וליווי לאורך כל הליכים ועד לסיום הסכסוך.

משרדנו אתכם לאורך כל הדרך

לייעוץ ראשוני אישי
צרו קשר עכשיו

אנחנו נשמור על האינטרסים שלכם

טיפול יסודי ומדויק יש בו כדי לסייע לכם במניעת משברים משפחתיים ויצירת מחלוקות שיביאו אתכם להתדיינויות מיותרות בבתי משפט, ואם כבר תגיעו למשרדנו בעת משבר משפחתי, אנחנו נהיה איתכם לאורך כל הדרך.

כדי למצות את הזכויות שלכם, אנו נשמור על האינטרסים שלכם החל מבדיקת היתכנות התיק, הענקת טיפול משפטי: ייעוץ, ייצוג וליווי לאורך כל הליכים ועד לסיום הסכסוך.

טיפול אישי ודיסקרטי מתאים בדיוק לצרכים שלכם

מדוע דווקא אנחנו?

למשרדינו יש את הידע, הניסיון המקצועי, המיומנות והיכולת לסייע לכם לגבש ולנסח צוואות, ייפויי כוח מתמשכים והסכמי ממון וללוות אתכם בכל התהליך: החל בפגישה להבנת הצרכים, ניתוח הנתונים הנמסרים לנו ותרגומם לפתרונות טובים ומדוייקים ויישומם לכדי לגיבוש מסמכים סופיים, התפורים לפי הצרכים שלכם.

ההצלחות ושביעות הרצון של לקוחותינו מדברות בעד עצמן

יחס אישי והוגן
לכל לקוח

ניסיון רב
בתחום דיני משפחה

לימוד מעמיק
של כל סוגיה

מתן פתרונות
תפורי לקוח

מדוע דווקא אנחנו?

למשרדינו יש את הידע, הניסיון המקצועי, המיומנות והיכולת לסייע לכם לגבש ולנסח צוואות, ייפויי כוח מתמשכים והסכמי ממון וללוות אתכם בכל התהליך: החל בפגישה להבנת הצרכים, ניתוח הנתונים הנמסרים לנו ותרגומם לפתרונות טובים ומדוייקים ויישומם לכדי לגיבוש מסמכים סופיים, התפורים לפי הצרכים שלכם.

ההצלחות ושביעות הרצון של לקוחותינו מדברות בעד עצמן

דיני משפחה - ההתמחות שלנו

דיני משפחה
ההתמחות שלנו

צוואות, ירושות ועזבונות
במהלך השנים נצברים נכסים, להם ערך רב, גם כספי וגם סנטימנטלי עבור בעליהם, אשר לאחר מותם ברצונם להעבירם למשפחתם או ליקיריהם שיעשו בו שימוש לרווחתם. העברת רכוש ונכסים לאחר פטירת בעליהם יכולה להיעשות בהורשה על פי דין או על פי צוואה. משרדנו מתמחה ומטפל בעריכת צוואות, אשר לאופן כתיבתן, איכותן וכשרותן יש חשיבות ממדרגה רבה כדי למנוע פגמים שעלולים להביא לביטולן בין אם חלקית ובין באופן מלא או לפסילתן. למשרדנו גם ניסיון לטיפול בהתנגדויות. צוואה ערוכה כדבעי מבטיחה יישום מלא של רצון המצווה מצד אחד ומינימום חיכוכים עתידיים בין בני המשפחה מצד שני וחוסכת התדיינויות עתידיות בבתי משפט.
חדש - ייפוי כוח מתמשך
כדי לשמור על נכסינו לאחר מותנו אנו עורכים צוואות, אבל כדי לשמור עליו ולנהל שגרת חיים בזמן שקשה לנו כבר להתנהל מסיבות שונות ו/או להבין את אשר קורה לנו ולרכושנו אנו עורכים ייפוי כוח מתמשך. המדובר בפתרון אולטימטיבי שנועד לסייע לנו למנות את מי שאנו רוצים כדי שיסייע לנו לנהל את ענייננו ולקבל החלטות הן בעניין גוף והן בעניין רכוש כשלא נוכל לעשות זאת ולכן נדרשת מיומנות  מקצועיות ודיוק, כדי שביום הקובע מיופה כוח, יוכל לפעול לטובת הממנה ובהתאם לרצונותיו. למשרדנו ההתמחות וההרשאה הנדרשת על ידי משרד המשפטים, לעריכת יפויי כח מתמשכים.
הסכם ממון
בהתאם לחוק יחסי ממון בין בני זוג, בני זוג שלא ערכו הסכם ממון יראו אותם כמסכימים להסדר איזון המשאבים הקבוע בחוק. ניסוח הסכם ממון הוא הדרך היחידה להסדיר את חלוקת הרכוש באופן אחר מהקבוע בחוק ולהתגבר עליו. משרדנו עורך הסכמי ממון בין בני זוג, לפני הנישואין או אחריהם כמו גם בין ידועים בציבור ונותן חוות דעת על הסכמים קיימים. כמו כן, המשרד מייצג בבתי משפט בנושא הסכמי ממון. עריכת הסכם ממון במשרדנו תעניק לכם שקט נפשי. הסכם הממון ייחתם תוך הבנה בין בני הזוג, במטרה להגן על נכסיכם וזכויותיכם, תוך ידיעה שהסכם הממון עלול, בעתיד, לעמוד לבחינת בית המשפט ולכן חשוב מאד לנסחו כראוי כדי שיגשים את המטרה שלה נועד – הגנת זכויותיו של מי מבני הזוג.

לקוחות מספרים

עמית ברגמן
עמית ברגמן
קרא עוד

יובל היקר, רציתי להודות לך על הטיפול המסור בתיק שהסתיים בהצלחה! על הרצינות, העקביות והיחס האישי שלך לאורך כל הדרך. על הבר בכל פרט בתהליך כדי שאבין ואהיה מעודכנת. על הזמן, העבודה והסבלנות והמאמץ שהשקעת עבורי בתיק זה. בנוסף על המקצועיות והניסיון האישי שבלטו בהתחלה המון תודה על יעילות מרובה מהטיפול בתיק, ממליצה בחום!

איילה שורקי
איילה שורקי
קרא עוד

ברצוני להודות תודה מיוחדת ובאופן אישי על טיפולך המסור והתומך לאורך כל הדרך נחישותך ועקביותך גרמה לי לתת מנוח לתחושותיי המבולבלות. אכן הפגנת דרך יצירתית וייחודית לטיפול בתיק האישי שלי שטופל במסירות והסבר בכל שלב ושלב. הדבר התבטא לאורך כל התקופה במעקב ובקרה , מענה זמין אדיב ומפרט לכל שאלה ושאלה. גילוי ההתחשבות וההבנה במצב הכלכלי הוכיחו עד כמה אנושיות וערכיות טמונה בך . מאחלת לך המשך עשייה פורייה ויעילה , שתתן לעוד רבים כמוני לחוות דרך יציאה ממקומות אפלים למקומות מוארים ומלאיי תקווה. עבודתך ראויה לשבח ובעיקר על התוצאה הסופית' ועל כך מודה מכל הלב.

דנה ונתי
קרא עוד

יובל היקר, ברצוננו להודות לך באופן אישי על הליווי המקצועי, התמיכה, הזמן וההשקעה הרבה שהקדשת בתיק שלי ברגישות ונחישות. הצלחת להביא תוצאה שלא ציפינו שנוכל להגיע אליה. תודה על החשיבה לילות כימים, למצוא פתרון שיטיב עמנו ועם ילדנו, כל זה לא מובן מאליו. אתה איש יקר ומיוחד ויש לנו צורך להודות לך על שעמדת לצדנו ונלחמת עבורנו. והיום אנחנו יודעים שלא רק זכינו בעו"ד מקצועי משכמו ומעלה אלא גם חבר ומשפחה ממש.

הקודם
הבא

אייל בכור
אייל בכור
קרא עוד

אני רוצה להמליץ לכם בחום על עורך הדין יובל נבון שטיפל בי בהגשת תביעה משפטית בחריצות נחישות עקביות וחוכמה זאת לצד אינטואיציות חזקות וחשיבה מחוץ לקופסה. היה זמין עבורי בכל שאלה גם מחוץ לשעות העבודה המקובלות בסוף התהליך קיבלתי תוצאה רצויה לה קיוויתי ממליץ בחום רב.

אשר חזן
אשר חזן
קרא עוד

יובל יובל שלום! אני מבקש להודות לך על טיפול משפטי ואף מעבר לכך, שקיבלתי ממשרדך בטיפול במכירת הדירה שלי, עריכת החוזה והשכרת הדירה, וכן בטיפול בתביעת נזקין בתאונת דרכים שעברתי לפני כשנה. אני מודה על טיפול אישי, מקצועי, עיקש ויסודי, שהביא לתוצאת ראויות בהתאם לציפיותיי, תוך תשלום שכר טרחה הוגן.

לב ופהינה גורייבסקי
קרא עוד

יובל קיבלנו את הכסף היום לחשבון, תודה רבה על הטיפול ועל היחס שלך המעולה. אני מודה לך אתה בנאדם טוב ואני מאוד מודה לך. אתה הייתה אצלנו בבית, תמיד מאוד מעניין ונעים לדבר איתך ואני מתכוון להמליץ עליך.

הקודם
הבא

משה אבידן
משה אבידן
קרא עוד

לאחר שהתביעתי על שכר ופיצויים נדחתה על ידי מפרק של החברה שעבדתי בה ופשטה רגל, ולאחר שעורך דין הקודם שלי שטיפל בתביעתי הרים ידיים, פניתי למספר עורכי דין מהתחום, ואף אחד לא נתן סיכויי לתיק בסופו של דבר פניתי לעו"ד יובל נבון שבנה את התביעה עם טיעונים אשר אפשרו לפתוח הכל מחדש, תוך שהוא הגיש ערערו לבית המשפט המחוזי עו"ד נבון היה זמין עבורי בכל עת, בסופי שבוע, בימי חופש, ובשעות ערב מאוחרות וסיפק מענה לכל אשר נזקקתי דבר שהיה חשוב לי לנוכח העובדה שהייתי חולה מרותק למיטה נחישות, עבודה יצירתית, עקביות מקצועיות ואכפתיות הביאו לתוצאה שאפילו אני לא חשבתי שאקבל. קבלתי את מלא הפיצויים ומשכורות שהמפרק פסל. אני ממליץ בחום על עו"ד דין נבון בתור איש מקצוע נעים הליכות ואדיב.

אליוט אורבכר
אליוט אורבכר
קרא עוד

אני ממליץ בחום על עו"ד יובל נבון. הוא מקצוען מאוד יסודי ומוכשר שתמיד היה לי בראש מעייני. הוא תמיד הודיע לי, כך שתמיד הרגשתי שאני בידיים טובות, מה שאפשר לי להירגע במשך כל התהליך. הוא מעולם לא החמיץ פגישה מתוכננת והוא תמיד צילצל אלי. ההתמדה שלו בשמי הביאה לתוצאות טובות מהצפוי. אני חייב לו חוב של הכרת תודה על השירות שלו!

סמנטה אורבכר
קרא עוד

אנחנו רוצים להודות לך על כל מה שעשית בשבילנו עד כאן וגם על מה שתמשיך לעשות בשבילנו בעתיד.

הקודם
הבא

לקוחות מספרים

פרטי המשרד

לקבלת ייעוץ והערכה מקצועית
השאירו פרטים

נשמח לעמוד לשירותך בכל עת

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ והערכה מקצועית